Рег. КОД:
Пароль:
 
Востановление утраченного
пароля
   
  Если Вы хотите стать нашим клиентом и получать "теле- программу на следующую неделю" для своего печатного издания, тогда Вы должны подать заявку на регистрацию.  

 
Доброго дня! Шановні колеги, багато телекомпаній (наприклад СТБ, ТЕТ, НТН, К1, МЕГА, «Піксель», Enter-фільм, Бігуді…) повертають трансляцію своїх звичних програм. Основні телеканали (UA:Перший, 1+1, Інтер, Україна та деякі інші) залишають телемарафон новин про ситуацію в Україні на період війни. Якщо Ваше видання друкується і Вам потрібна телепрограма для газети, напишіть мені на електронну пошту про це, а також кількість бажаних каналів, або список таких (можете самі змінити підписку на сайті http://www.vectra-inform.com.ua ). Будемо формувати з тих, що є. Також можливі затримки ще тиждень-два з часом надання програм, можливо це буде пізніше. Але будемо пробувати! Хто зараз не друкується зовсім, або не буде ставити ні гороскоп, ні телепрограму, ні інші матеріали, теж повідомте мене, будь ласка. Навіть, якщо вже писали мені раніше про це. Дякую! PS: ВАЖЛИВО! Я ще за кордоном. Тому тримаємо зв’язок через електронну пошту та Вайбер, Телеграм, Вацап. Номер мій у Вас є (Водафон)095-***-*2-73.
19.04.2022

Важливо!
Шановні колеги, в цей скрутний час я не можу гарантувати Вам доставку телепрограм усіх каналів, але буду намагатися робити все, що в моїх силах. Я залишаюся з родиною в Києві і, якщо доживемо до понеділка та вівторка, і буде можливість, то буду працювати, буду намагатися виконати всі свої зобов'язання! Я завжди з Вами! Дай Боже миру усім нам!
26.02.2022

Шановні колеги!
Вітаю усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!!! Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!!!
29.12.2021

 
  Просмотреть все новости  


Главная Телепрограмма КЛИЕНТСКИЙ РАЗДЕЛ
 
На этой странице Вы можете востановить утраченный пароль.
Для этого вам необходимо ввести Ваш e-mail адрес и номер договора.

№ договора:
E-mail адрес:
 

 

 
Разработка эксклюзивной системы управления и автоматизации бизнеса, а также дизайн сайта: Switlle Games Company