Рег. КОД:
Пароль:
 
Востановление утраченного
пароля
   
  Если Вы хотите стать нашим клиентом и получать "теле- программу на следующую неделю" для своего печатного издания, тогда Вы должны подать заявку на регистрацию.  

 
Програми українською!
З 16 січня набирає чинності норма: Стаття 25. Державна мова у сфері друкованих засобів масової інформації!!! Тому, якщо Вам потрібна програма якогось каналу, на який Ви підписані, українською мовою, а Ви його не отримали, повідомте мене!
11.01.2022

Шановні колеги!
Вітаю усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!!! Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!!!
29.12.2021

Графік новорічної розсилки програм
Шановні колеги, на новорічні свята телепрограма планувалася розсилатися трохи раніше, за таким графіком: на тиждень з 3 по 9 січня більшість телекомпаній планують віддати 27 грудня (по графіку вівторка до пізнього вечора); на тиждень з 10 по 16 планують віддати 3 січня (Мега 4 січня?) (також по графіку вівторка до пізнього вечора). Гарного всім настрою напередодні свят! Слідкуйте за новинами, можуть бути зміни!
20.12.2021

 
  Просмотреть все новости  


Главная Телепрограмма КЛИЕНТСКИЙ РАЗДЕЛ
 
На этой странице Вы можете востановить утраченный пароль.
Для этого вам необходимо ввести Ваш e-mail адрес и номер договора.

№ договора:
E-mail адрес:
 

 

 
Разработка эксклюзивной системы управления и автоматизации бизнеса, а также дизайн сайта: Switlle Games Company